DQ PACK -  Производител на флексибилно пакување и фокусиран на печатарската индустрија повеќе од 31 година.                             тел: +86-18125839585 Е-пошта:dqpack@danqing.net

Јазик
 • <p><span style="color:#FFFFFF;"><strong>DQ PACK-FLEXIBLE PACKAGING MANUFACTURER SINCE 1991 </strong></span></p>

  DQ PACK-FLEXIBLE PACKAGING MANUFACTURER SINCE 1991 

  Customization Service for stand up pouches and food packaging bags

 • <p><strong>STAND UP POUCH WITH SPOUT</strong></p>

  STAND UP POUCH WITH SPOUT

  Spout pouch has advantages of air tightness,moisture proof and no leakage. It can effectively avoid light and prolong the expiration date of the products.
 • <p><strong>STAND UP POUCH WITH ZIPPER</strong></p>

  STAND UP POUCH WITH ZIPPER

  DQ PACK is equipped with 6 automatic packaging and printing lines, 4 advanced high-speed solvent-free lamination lines. Our entire production process is carried out in accordance with the requirements of ISO9001-2018 BRC.

,Центар за производи

Како водечкипроизводител на флексибилно пакување, производител на кеси за пакување храна, и добавувач на торбички, DQ Pack се фокусира на индустријата за печатење од 1991 година.

Целиот наш производствен процес се изведува во согласност со барањата на ISO9001-2018.И нашата трговска марка „DQ PACK CN“ стана добро познат бренд, одржувајќи водечка позиција на домашните пазари на полиња за ламинирано флексибилно пакување и печатење. 

Флексибилните кеси за пакување се широко користени за кафе& пакување чај, пакување храна, пакување пијалоци со сок, пакување храна за домашни миленици итн.

 • <p>Големина на компанијата</p>

  Големина на компанијата

  Зафаќа вкупна корисна површина од 35.000 квадратни метри и е опремен со 6 автоматски линии за пакување и печатење, 4 напредни линии за ламинирање без растворувачи со голема брзина.

 • <p>Сертификација за квалитет</p>

  Сертификација за квалитет

  DQ PACK е сертифициран од BV, FDA, SGS и GMC, како и ISO9001-2018 системот за управување со квалитет.

 • <p>Едношалтерска услуга</p>

  Едношалтерска услуга

  Обезбедуваме едношалтерски услуги што ги интегрира дизајнот, мерењето, производството, испораката, инсталацијата и услугата после продажбата.

 • <p>Тек на производство</p>

  Тек на производство

  Правилата за стандардизација за ригорозен производствен процес, 18 милиони нарачки од странски земји.

Последни вести

Целиот наш производствен процес се одвива во согласност со барањата на ISO9001-2018, а нашата трговска марка „DQ PACK CN“ стана добро познато бренд име одржувајќи водечка позиција на домашните пазари на полиња за ламинирано флексибилно пакување и печатење. 

 • Фотографија од група на клиенти
  Фотографија од група на клиенти
 • Изложба
  Изложба
 • Роденденска забава на персоналот
  Роденденска забава на персоналот
 • Изложба
  Изложба

Стапи во контакт 

Ако имате какви било прашања за нашите производи или услуги, слободно контактирајте со тимот за услуги на клиентите. Обезбедете уникатни искуства за сите вклучени во брендот. Имаме повластена цена и производи со најдобар квалитет за вас.

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски