PAKETA DQ -  Prodhues fleksibël i ambalazheve dhe i fokusuar në industrinë e printimit për më shumë se 31 vjet.                             Tel: +86-18125839585 E-mail:dqpack@danqing.net

Gjuhe
 • <p><span style="color:#FFFFFF;"><strong>DQ PACK- PRODHUES PAKETIMIN FLESKIBLE QË QË QE 1991 </strong></span></p>

  DQ PACK- PRODHUES PAKETIMIN FLESKIBLE QË QË QE 1991 

  Shërbim personalizimi për qeset në këmbë dhe qeset e paketimit të ushqimit

 • <p><strong>QESË NË NGJITHJE ME GJEZË</strong></p>

  QESË NË NGJITHJE ME GJEZË

  Qesja e grykës ka përparësitë e mbylljes së ajrit, rezistencës ndaj lagështirës dhe pa rrjedhje. Mund të shmangë në mënyrë efektive dritën dhe të zgjasë datën e skadencës së produkteve.
 • <p><strong>QASTE NGJITHSHME ME ZINJOR</strong></p>

  QASTE NGJITHSHME ME ZINJOR

  DQ PACK është i pajisur me 6 linja automatike paketimi dhe printimi, 4 linja të avancuara të petëzimit pa tretës me shpejtësi të lartë. I gjithë procesi ynë i prodhimit kryhet në përputhje me kërkesat e ISO9001-2018 BRC.

eQendra e produktit

Si drejtuesprodhues fleksibël të paketimit, prodhues të qeseve të paketimit të ushqimit, dhe furnizues i qeseve të ngritura, DQ Pack po fokusohet në industrinë e printimit që nga viti 1991.

I gjithë procesi ynë i prodhimit kryhet në përputhje me kërkesat e ISO9001-2018.Dhe marka jonë tregtare "DQ PACK CN" është bërë një emër i njohur i markës duke ruajtur një pozicion lider në tregjet e brendshme të fushave të ambalazhimit fleksibël të laminuar dhe printimit. 

Çanta e paketimit fleksibël përdoren gjerësisht për kafe& ambalazhi i çajit, ambalazhi i ushqimit, paketimi i pijeve të lëngjeve, paketimi i ushqimeve për kafshët shtëpiake etj.

 • <p>Madhësia e kompanisë</p>

  Madhësia e kompanisë

  Mbulon një sipërfaqe totale të përdorshme prej 35,000 metrash katrorë dhe është e pajisur me 6 linja automatike paketimi dhe printimi, 4 linja të avancuara të petëzimit pa tretës me shpejtësi të lartë.

 • <p>Certifikimi i Cilësisë</p>

  Certifikimi i Cilësisë

  DQ PACK është certifikuar nga BV, FDA, SGS dhe GMC, si dhe nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001-2018.

 • <p>Shërbimi me një ndalesë</p>

  Shërbimi me një ndalesë

  Ne ofrojmë një shërbim me një ndalesë që integron dizajnin, matjen, prodhimin, shpërndarjen, instalimin dhe shërbimin pas shitjes.

 • <p>Rrjedha e Prodhimit</p>

  Rrjedha e Prodhimit

  Rregullat e standardizimit për një proces rigoroz prodhimi, 18 milionë porosi nga vendet e huaja.

Lajmet e fundit

I gjithë procesi ynë i prodhimit kryhet në përputhje me kërkesat e ISO9001-2018, dhe marka jonë tregtare “DQ PACK CN” është bërë një emër i njohur i markës duke mbajtur një pozicion udhëheqës në tregjet vendase të fushave të ambalazhimit fleksibël të laminuar dhe printimit. 

 • Foto e grupit të klientëve
  Foto e grupit të klientëve
 • Ekspozita
  Ekspozita
 • Festa e ditëlindjes së stafit
  Festa e ditëlindjes së stafit
 • Ekspozita
  Ekspozita

Kontaktoni 

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ofroni përvoja unike për të gjithë të përfshirë në një markë. Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip