DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe
 • MËSO MË SHUMË
 • MËSO MË SHUMË
 • <p><span style="font-family:times new roman,times,serif;"><strong>FURNIZUESI TË BESUESHËM TË QESËS SPOUT </strong></span></p>

  FURNIZUESI TË BESUESHËM TË QESËS SPOUT 

  DQ PACK është përkushtuar në prodhimin e qeseve të ushqimit për fëmijë për dekada dhe ne besuam fuqimisht se mund të prodhonim produkte me cilësi të lartë për biznesin tuaj. DQ PACK, furnizuesi juaj i besueshëm i paketimit

 • <p><span style="font-family:times new roman,times,serif;"><strong>RETORT QASTE PËR USHQIM PËR FËMIJË PRODHUES</strong></span></p>

  RETORT QASTE PËR USHQIM PËR FËMIJË PRODHUES

  DQ PACK është përkushtuar në prodhimin e qeseve të ushqimit për fëmijë për dekada dhe ne besuam fuqimisht se mund të prodhonim produkte me cilësi të lartë për biznesin tuaj. DQ PACK, furnizuesi juaj i besueshëm i paketimit

  MËSO MË SHUMË
 • <p><span style="font-family:times new roman,times,serif;"><strong>FURNIZUES KIMIK TË LËNGËVE TË POPUSH</strong></span></p>

  FURNIZUES KIMIK TË LËNGËVE TË POPUSH

  DQ PACK është përkushtuar në prodhimin e qeseve të derdhjes së lëngjeve kimike për dekada dhe ne besuam fuqimisht se mund të prodhonim produkte me cilësi të lartë për biznesin tuaj. DQ PACK, furnizuesi juaj i besueshëm i paketimit

  MËSO MË SHUMË
 • <p><span style="font-family:times new roman,times,serif;"><strong>FILM AUTOMATIKE PAKETIMI I SNACKS</strong></span></p>

  FILM AUTOMATIKE PAKETIMI I SNACKS

  DQ PACK është përkushtuar në prodhimin e filmave automatikë me rrotulla për dekada dhe ne besuam fuqimisht se mund të prodhonim produkte me cilësi të lartë për biznesin tuaj. DQ PACK, furnizuesi juaj i besueshëm i paketimit

  MËSO MË SHUMË

eQendra e produktit

Si drejtuesprodhues fleksibël të paketimit, prodhues të qeseve të paketimit të ushqimit, dhe furnizuesi i qeseve të qëndrueshme, DQ Pack është në industrinë e printimit që nga viti 1991.


- I gjithë procesi ynë i prodhimit kryhet në përputhje me kërkesat e ISO9001-2018.

- Dhe marka jonë tregtare "DQ PACK CN" është bërë një emër i njohur i markës duke mbajtur një pozicion udhëheqës të fushave të paketimit fleksibël të laminuar dhe printimit. 

- Qeset e paketimit fleksibël përdoren gjerësisht për kafe& ambalazhi i çajit, ambalazhi i ushqimit, paketimi i pijeve të lëngjeve, paketimi i ushqimit për kafshët shtëpiake etj.

Gama e Produkteve Premium

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

 • <p>Madhësia e kompanisë</p>

  Madhësia e kompanisë

  Mbulon një sipërfaqe totale të përdorshme prej 35,000 metrash katrorë dhe është e pajisur me 6 linja automatike paketimi dhe printimi, 4 linja petëzimi të avancuar me shpejtësi të lartë pa tretës.

 • <p>Certifikimi i Cilësisë</p>

  Certifikimi i Cilësisë

  DQ PACK është certifikuar nga BV, FDA, SGS dhe GMC, si dhe nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001-2018.

 • <p>Shërbimi me një ndalesë</p>

  Shërbimi me një ndalesë

  Ne ofrojmë një shërbim me një ndalesë që integron dizajnin, matjen, prodhimin, shpërndarjen, instalimin dhe shërbimin pas shitjes.

 • <p>Rrjedha e Prodhimit</p>

  Rrjedha e Prodhimit

  Rregullat e standardizimit për një proces rigoroz prodhimi, 18 milionë porosi nga vendet e huaja.

Lajmet e fundit

Këtu janë të rejat më të fundit në lidhje me kompaninë tonë dhe informacionin e industrisë. Detaje të mëtejshme ju lutemi klikoniLAJME.

 • Foto e grupit të klientëve
  Foto e grupit të klientëve
 • Ekspozita
  Ekspozita
 • Festa e ditëlindjes së stafit
  Festa e ditëlindjes së stafit
 • Ekspozita
  Ekspozita

Kontaktoni 

Thjesht lini një mesazh për të na treguar kërkesat tuaja, ne do të ofrojmë shërbim profesional.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip