DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe

Rreth Nesh

VR

RRETH NEVE

DQ PACK filloi angazhimin e saj për të ofruar paketim fleksibël me porosi dhezgjidhje printimi në 1991.
 • <p>Madhësia e kompanisë<br></p>

  Madhësia e kompanisë

  Mbulon një sipërfaqe totale të përdorshme prej 35,000 metrash katrorë dhe është e pajisur me 6 linja automatike paketimi dhe printimi, 4 linja petëzimi të avancuar me shpejtësi të lartë pa tretës.

 • <p>Certifikimi i Cilësisë</p>

  Certifikimi i Cilësisë

  DQ PACK është certifikuar nga BV, FDA, SGS dhe GMC, si dhe nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001-2018.

 • <p>Shërbimi me një ndalesë</p>

  Shërbimi me një ndalesë

  Ne ofrojmë një shërbim me një ndalesë që integron dizajnin, matjen, prodhimin, shpërndarjen, instalimin dhe shërbimin pas shitjes.

 • <p>Rrjedha e Prodhimit</p>

  Rrjedha e Prodhimit

  Rregullat e standardizimit për një proces rigoroz prodhimi, 18 milionë porosi nga vendet e huaja.

Ambient zyre

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

 • Tavolina e pritjes së kompanisë
  Tavolina e pritjes së kompanisë
 • Mjedisi i kompanisë
  Mjedisi i kompanisë
 • Tavolina e pritjes së kompanisë
  Tavolina e pritjes së kompanisë
 • Takimi
  Takimi
 • Takimi i kompanisë
  Takimi i kompanisë
 • Takimi i R&D
  Takimi i R&D
 • Dhoma e pritjes
  Dhoma e pritjes
 • Ekipi i kompanisë
  Ekipi i kompanisë
 • Këndi i zyrës
  Këndi i zyrës

EKIPI PROFESIONAL

Me qendër në Provincën Guangdong, kompania jonë ka mbi 200 punonjës me 30,000 metra katrorë objekte në Parkun Industrial Dongshanhu. 

 • Takimi i nivelit të lartë
  Takimi i nivelit të lartë
 • Bisedimet e lidershipit
  Bisedimet e lidershipit
 • Ekipi i kompanisë
  Ekipi i kompanisë
 • Këndi i Zyrës
  Këndi i Zyrës
 • Ekipi i R & D
  Ekipi i R & D
 • Foto e ekipit
  Foto e ekipit
 • Foto e ekipit
  Foto e ekipit
 • Foto e ekipit të kompanisë
  Foto e ekipit të kompanisë
 • Ekipi i prodhimit
  Ekipi i prodhimit
 • Punëtoria e prodhimit
  Punëtoria e prodhimit
 • Inspektor i cilësisë
  Inspektor i cilësisë
 • Këndi i punëtorisë
  Këndi i punëtorisë
 • Ambienti i seminarit
  Ambienti i seminarit
 • Prodhimi R & D
  Prodhimi R & D
 • Pajisjet e punishtes
  Pajisjet e punishtes

CERTIFIKATA E NDERIT

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

 • CERTIFIKATA BRC- PAKETA DQ
  CERTIFIKATA BRC- PAKETA DQ
 • Guangdong Danqing Printing Co., Ltd. - ISO9001
  Guangdong Danqing Printing Co., Ltd. - ISO9001
 • Guangdong Danqing Printing Co., Ltd. - ISO9001
  Guangdong Danqing Printing Co., Ltd. - ISO9001
 • SGS
  SGS
 • CERTIFIKATA HALLALL
  CERTIFIKATA HALLALL

Kontaktoni 

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ofroni përvoja unike për të gjithë të përfshirë në një markë.  Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip