DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe

Historia e Zhvillimit

VR
  • 2021

   Danqing po punon shumë për qëllimin "Të marrim 150 klientë të rinj, sasia e shitjeve të rritet me 30%" në 2021.

  • 2021
  • 2018

   Në vitin 2018, ne filluam ndërtimin në Parkun Industrual Dongshanhu dhe vendosëm DQ PACK si marka jonë. "DQ PACK CN" u regjistrua brenda dhe jashtë vendit.

  • 2018
  • 2008

   Në vitin 2008, ne kapëm mundësitë dhe rritëm investimet në faqen e internetit të Alibaba për të pasur më shumë biznes.

  • 2008
  • 2002

   Nga viti 2002, ne filluam biznesin online, morëm pjesë në Panairin e 98-të të Kantonit në 2005. Ishte hera e parë që shfaqnim produkte për klientët e huaj.

  • 2002
  • 1997
   e

   Nga viti 1997 deri në 2002, ne e fokusuam biznesin në tregun e brendshëm kryesisht në Guangzhou Yide Road.

   e
  • 1997
  • 1995

   Në vitin 1995, fabrika u shkatërrua nga një aksident zjarri, por vazhdoi të zhvillohej vitin e ardhshëm.

  • 1995
  • 1993

   Guangdong Danqing Printing Co., Ltd, u regjistrua në 1993 dhe qendra e dizajnit kompjuterik u krijua si në Chaoan& Shenzhen.

  • 1993
  • 1991

   Chaoan Fengqi Danqing Co., Ltd, u themelua në vitin 1991 dhe makina e parë e printimit me 6 ngjyra u prezantua në fabrikë.

  • 1991

Kontaktoni 

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ofroni përvoja unike për të gjithë të përfshirë në një markë.  Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip