DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe

Objektet

VR
 • <ul><li>Dizajn</li></ul>
  • Dizajn
 • <ul><li>Marrja e mostrave</li></ul>
  • Marrja e mostrave
 • <ul><li>Rrotulla filmi të pashtypur</li></ul>
  • Rrotulla filmi të pashtypur
 • <ul><li>Shtypje</li></ul>
  • Shtypje
 • <ul><li>Petëzim ngjitës</li></ul>
  • Petëzim ngjitës
 • <ul><li>Kurimi</li></ul>
  • Kurimi
 • <ul><li>Inspektimi</li></ul>
  • Inspektimi
 • <ul><li>Prerje filmi</li></ul>
  • Prerje filmi
 • <ul><li>Bërja e qeseve</li></ul>
  • Bërja e qeseve
 • <ul><li>Futja dhe saldimi i grykës</li></ul>
  • Futja dhe saldimi i grykës
 • <ul><li>Magazinimi</li></ul>
  • Magazinimi

Makinat e printimit Rotogravure me shpejtësi të lartë

Ne kemi 6 makina printimi me rotogravurë me shpejtësi të lartë që përdorin cilindra të qëndrueshëm me gravura të cilat mund të përdoren për disa printime. Çdo grup cilindrash të pllakave printuese mund të arrijë 3000,000 deri në 4000,000 rrotullime me performancë të qëndrueshme. Këto makina printimi janë të përshtatshme për një larmi të madhe bojërash dhe nënshtresash dhe janë në gjendje të ofrojnë cilësi dhe qëndrueshmëri të lartë printimi. Në veçanti, printimi i gravurës është zakonisht i përshtatshëm për të printuar në ambalazhe fleksibël, duke na ndihmuar të zgjerojmë në masë të madhe aftësitë tona për të akomoduar me efikasitet çdo porosi nga prodhimi i madh në biznesin e vogël.

Makinat e laminimit me shpejtësi të lartë

Me 6 makinat tona të laminimit me shpejtësi të lartë, ne jemi në gjendje të kryejmë detyra prej 500,000 metrash në ditë. Makina e petëzimit pa tretës nuk gjeneron emetime VOC pasi nuk ka nevojë për hollues bojë. Përveç ciklit të shkurtuar të ngurtësimit, ai lejon forcimin e ngjitësve pa tretës në temperaturë të ulët ose temperaturë dhome pa sistem tharjeje, duke kursyer kështu shumë energji elektrike. Makina e petëzimit pa tretës ka prodhim më të lartë dhe shpejtësi më të shpejtë në kontrast me laminatorin me bazë tretës.

 • aftësitë_05
  aftësitë_05
 • aftësitë_05_02b
  aftësitë_05_02b
 • Makinë për kthimin e inspektimit
  Makinë për kthimin e inspektimit
 • Furra industriale
  Furra industriale

Inspektimi i cilësisë

Makineri për të bërë qese

18 makineritë e prodhimit të qeseve mund të arrijnë prodhim ditor prej 600,000 qeskash dhe çanta.

Punëtori për vulosjen e grykës

 • Kromatograf i gazit
  Kromatograf i gazit
 • Testues i vulosjes së nxehtësisë
  Testues i vulosjes së nxehtësisë
 • Tester elastik
  Tester elastik
 • Testues i koeficientit të fërkimit (COF).
  Testues i koeficientit të fërkimit (COF).
 • Sterilizer me temperaturë të lartë
  Sterilizer me temperaturë të lartë
 • Testues i ndikimit të lavjerrësit me film të hollë
  Testues i ndikimit të lavjerrësit me film të hollë
 • Matës i lagështisë së gjurmës
  Matës i lagështisë së gjurmës
 • Makinë testimi me vakum
  Makinë testimi me vakum

Objektet

 • (1) Printer me shpejtësi të lartë 13 ngjyrash
  (1) Printer me shpejtësi të lartë 13 ngjyrash
 • (2) Printer me shpejtësi të lartë me 8 ngjyra
  (2) Printer me shpejtësi të lartë me 8 ngjyra
 • (3) Laminator italian pa tretës me shpejtësi të lartë
  (3) Laminator italian pa tretës me shpejtësi të lartë
 • (4) Pajisje për prodhimin e qeseve
  (4) Pajisje për prodhimin e qeseve
 • (5) Pajisje filmike për prerje
  (5) Pajisje filmike për prerje
 • (6) Makinë automatike për vulosjen e tubave
  (6) Makinë automatike për vulosjen e tubave
 • (7) Punëtori për mbylljen e tubave
  (7) Punëtori për mbylljen e tubave
 • (8) Inspektimi i cilësisë së produktit
  (8) Inspektimi i cilësisë së produktit
 • (9) Makinë ripërtëritëse e inspektimit të plotë automatik të produktit me shpejtësi të lartë
  (9) Makinë ripërtëritëse e inspektimit të plotë automatik të produktit me shpejtësi të lartë
 • (10) Laborator testimi
  (10) Laborator testimi

Kontaktoni 

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ofroni përvoja unike për të gjithë të përfshirë në një markë.  Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip