DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe

Fak

VR
FAQ
Tregu i synuar i markës sonë është zhvilluar vazhdimisht gjatë viteve.
Tani, ne duam të zgjerojmë tregun ndërkombëtar dhe të shtyjmë me besim markën tonë në botë.
 • Cila është procedura e vendosjes së një porosie?

  Konsumatorët ofrojnë informacionin e produkteve → Kuotim → Prodhimi i mostrës → Miratimi i mostrës → Prodhimi masiv → Dorëzimi

 • Cila është procedura e vendosjes së një urdhri?

  Konsumatorët ofrojnë produkte "Info → Kuotim → Prodhimi i mostrës → Miratimi i mostrës → Prodhimi në masë → Dorëzimi

 • Cila është procedura e vendosjes së një urdhri?

  Konsumatorët ofrojnë produkte "Info → Kuotim → Prodhimi i mostrës → Miratimi i mostrës → Prodhimi në masë → Dorëzimi

 • Çfarë informacioni duhet të jap për kuotim?

  Ju lutemi jepni dizajnin, madhësinë, trashësinë, materialin, sasinë, mënyrën e printimit, paketimin dhe vendin e dorëzimit të produkteve tuaja.

 • Cilin lloj formati skedari duhet të furnizoj për prodhimin e mostrës?

  Ne pranojmë skedarë AI, EPS, TIFF, JPEG dhe ato duhet të jenë mbi 300 DPI.

 • Cila është koha e drejtimit?

  Për rastet normale, pas marrjes së veprës përfundimtare të artit, duhen rreth 3-5 ditë për të prodhuar një mostër të thjeshtë, ndërsa rreth 7 ditë për mostrën e printimit me ekran të mëndafshtë dhe offset. Pas miratimit dhe depozitimit të kampionit të konfirmuar, duhen rreth 20 ditë për prodhimin në masë. Koha e dërgimit mund të rishikohet për porositë urgjente.

 • Cili është ndryshimi kryesor midis PP, PVC dhe PET?

  3 materiale kanë karakteristika të ndryshme: PP - Miqësore ndaj mjedisit dhe me kosto efektive, ne mund të përdorim ultratingull ose ngjitës PP së bashku PET - Miqësore ndaj mjedisit dhe nivel i lartë i transparencësPVC - Niveli i lartë i transparencës dhe i përdorur gjerësisht

 • Çfarë është MOQ?

  Për klientët vendas, MOQ është 5,000 copë për çdo dizajn. Për klientët jashtë shtetit, MOQ është 10,000 copë për çdo dizajn.

 • Çfarë është MOQ?

  Për klientët lokalë, MOQ është 5,000 copë për çdo dizajn. Për klientët jashtë shtetit, MOQ është 10,000 copë për çdo dizajn.

 • Cili është ndryshimi midis printimit me ekran mëndafshi dhe printimit offset?

  Printimi me ekran mëndafshi përdoret kryesisht për grafika të thjeshta. Pantone nr. ose mostrat e ngjyrave duhet të ofrohen nga klientët. Printimi offset është për grafika më të ndërlikuara, ndryshim gradual të ngjyrës ose fotografive. Ka 4 ngjyra bazë të kuqe, blu, të verdhë dhe të zezë. Ato mund të përzihen me më shumë se 10 ngjyra. Maska e bardhë zakonisht shtohet për të përmirësuar imazhin e produkteve. Klientët nuk kanë nevojë të ofrojnë asnjë nr. Pantone. ose mostra me ngjyra.

  Kontaktoni 

  Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ofroni përvoja unike për të gjithë të përfshirë në një markë.  Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Deutsch
  Español
  français
  italiano
  日本語
  한국어
  Português
  русский
  简体中文
  繁體中文
  Afrikaans
  አማርኛ
  Azərbaycan
  Беларуская
  български
  বাংলা
  Bosanski
  Català
  Sugbuanon
  Corsu
  čeština
  Cymraeg
  dansk
  Ελληνικά
  Esperanto
  Eesti
  Euskara
  فارسی
  Suomi
  Frysk
  Gaeilgenah
  Gàidhlig
  Galego
  ગુજરાતી
  Hausa
  Ōlelo Hawaiʻi
  हिन्दी
  Hmong
  Hrvatski
  Kreyòl ayisyen
  Magyar
  հայերեն
  bahasa Indonesia
  Igbo
  Íslenska
  עִברִית
  Basa Jawa
  ქართველი
  Қазақ Тілі
  ខ្មែរ
  ಕನ್ನಡ
  Kurdî (Kurmancî)
  Кыргызча
  Latin
  Lëtzebuergesch
  ລາວ
  lietuvių
  latviešu valoda‎
  Malagasy
  Maori
  Македонски
  മലയാളം
  Монгол
  मराठी
  Bahasa Melayu
  Maltese
  ဗမာ
  नेपाली
  Nederlands
  norsk
  Chicheŵa
  ਪੰਜਾਬੀ
  Polski
  پښتو
  Română
  سنڌي
  සිංහල
  Slovenčina
  Slovenščina
  Faasamoa
  Shona
  Af Soomaali
  Shqip
  Српски
  Sesotho
  Sundanese
  svenska
  Kiswahili
  தமிழ்
  తెలుగు
  Точики
  ภาษาไทย
  Pilipino
  Türkçe
  Українська
  اردو
  O'zbek
  Tiếng Việt
  Xhosa
  יידיש
  èdè Yorùbá
  Zulu
  Gjuha aktuale:Shqip