DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe
Lajme
VR

Më 30 shtator, Guangdong Danqing Printing Co., Ltd. (DQ PACK) pranoi inspektimin e certifikimit të AEO të Shantou Cust

2022/11/30

   Guangdong Danqing Printing Co., Ltd. (DQ PACK) kryesisht prodhon produkte të paketimit të përbërë për printim për ushqim, pije, produkte mishi, erëza, ushqime rostiçeri, produkte pastrimi të përditshëm, produkte kimike, etj. filma mbyllës, filma PVC të tkurrjes nga nxehtësia, etiketa dhe seri të tjera materialesh ambalazhimi me struktura të ndryshme dhe përdorime të ndryshme. Produktet janë eksportuar në më shumë se 100 vende dhe rajone si Shtetet e Bashkuara, Etiopia, Meksika, etj. Lavdërime dhe besim unanim nga konsumatorët në të gjithë botën.

  Përfitimet e kalimit të certifikimit të OAE doganor, në përgjithësi, ndërmarrjet e certifikuara gëzojnë lehtësinë e zhdoganimit, duke përfshirë reduktimin e shqyrtimit të dokumenteve; aplikimi i një norme më të ulët inspektimi; duke i dhënë përparësi inspektimit të mallrave që duhet të inspektohen; zbatimi i zhdoganimit të shpejtë; caktimin e oficerëve ndërlidhës doganor që të jenë përgjegjës për komunikimin në kohë, me qëllim zgjidhjen e problemeve të hasura në zhdoganimin e ndërmarrjeve OEA. Llojet e ndryshme të ndërmarrjeve të certifikuara gëzojnë trajtim të ndryshëm.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip