DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe

Filma për paketim të printuar

VR

Filma paketimi të printuara - DQ PACK ka mbi 30 vjet përvojë në industrinë e paketimit me porosi, kështu që ne e dimë se çfarë u duhet prodhuesve dhe kompanive të paketimit për të qëndruar përpara konkurrencës së tyre. Ndërsa njerëzit po bëhen më të vetëdijshëm për ndikimet mjedisore të produkteve të konsumit, ne vazhdimisht zhvillojmë alternativa eko-miqësore ndaj paketimit tradicional dhe investojmë në zgjidhje të paketimit të biodegradueshëm, siç janë qeset e riciklueshme duke përdorur materiale ambalazhimi miqësore me mjedisin. Paketimi ynë i qëndrueshëm është një mënyrë e shkëlqyeshme për të ndihmuar produktet tuaja të dallohen në tregun tuaj konkurrues. Nëse jeni duke kërkuar për çanta paketimi ushqimi, qese pijesh, thasë me fruta të thata, qese për paketimin e qumështit, ose jeni të interesuar për qese jo ushqimore për paketimin e kujdesit personal, paketimin e pluhurit larës, paketimin e rrobave, etj., ne jemi në gjendje të ofrojmë atë që ju kërkoni me opsionet e çantës në këmbë, çantës së sheshtë dhe film rollstock. DQ PACK mund të personalizojë të gjitha llojet e filmave të paketimit të printuar dhe të rrotullojë filma për ju.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip