DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe
VR

Çanta e paketimit të ushqimit për kafshët shtëpiake - Në përgjithësi, produktet ushqimore për kafshë shpesh kërkojnë paketim të qëndrueshëm në mënyrë që cilësia e paketimeve të jetë gjithmonë kriteri më i rëndësishëm që tërheq vëmendjen e prodhuesve të ushqimeve për kafshë.


Si një nga liderëtFurnizuesit e qeseve të paketimit të ushqimeve për kafshë dhe profesionaleprodhuesi i qeseve për ushqim për qen, DQ PACK mund të ofrojë çanta paketimi të qëndrueshme dhe të personalizuara për ushqimin për kafshët shtëpiake dhe qese të paraformuara, të tilla si qese në këmbë dhe qese në formë. Aftësitë tona të forta prodhuese na fuqizojnë për të trajtuar stile të larmishme të qeseve, si dhe për t'i bërë qeset tuaja individuale të ushqimit për kafshë të prodhuara me porosi.


Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip