DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe

Çanta me vulë me katër vula

VR

Qese me vulë me katër vulë - Mbyllja me katër anë jep një strukturë të përforcuar, duke lejuar që çanta të ulet drejt, ndërsa përfaqëson një pamje tërheqëse. Shtresat anësore i bëjnë çantat të zgjerohen për më shumë hapësirë ​​paketimi dhe i bëjnë ato të duken më tërheqëse për t'i shtuar vlerë marketingut markës suaj; Zinxhiri vetë-mbytës është i rimbyllshëm për ruajtje të lehtë.


Këto të paraformuaraqese me vulë katërkëndëshe janë bërë në një mjedis pa pluhur dhe pa benzen& Bojërat pa keton përdoren për printime me porosi me makinat tona profesionale të printimit, duke ofruar rezultate të sakta printimi dhe duke i ofruar produktit tuaj pamje superiore. Sistemi ynë i plotë i kontrollit të cilësisë siguron që të gjitha çantat me vulë katërkëndëshe të jenë përfunduar sipas kërkesave të cilësisë specifike të klientit. Pjesa e poshtme e trashur ofron kapacitet më të fortë mbajtëse, duke ndihmuar çantën e mbushur të mbajë më mirë formën e saj në raft. Nëse jeni duke kërkuar për një profesionist 4 qese mbyllëse anësore prodhuesi, kontaktoni DQ PACK.Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip