DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe

Qese me hundë në këmbë

VR

Një qese me grykë, e njohur gjithashtu si një qese e përshtatjes është një zgjatim iqese në këmbë me grykë e cila po bëhet gjithnjë e më e përhapur për nevojat e paketimit fleksibël. Thasat me grykë në këmbë zakonisht janë të strukturuara me laminate të ndryshme për të përmbushur nevojat e ndryshme të aplikimit të paketimit të ushqimit. Këto qese fleksibël përmbajnë produkte të lëngshme në mënyrë të sigurtë dhe i bëjnë ato të lehta për t'u pirë dhe derdhur ndërsa krijohet një mbyllje e ngushtë për të parandaluar rrjedhjet. Gjithnjë e më të popullarizuara me konsumatorët në lëvizje, qeskat me grykë janë një zgjedhje ideale e qeseve të pijeve për prodhuesit e pluhurave dhe pijeve. DQ PACK është një zakon kryesor prodhuesi i qeskës së hundësdhe me shumicë furnizuesi i çantave me hundëz në Kinë për më shumë se 30 vjet, mirë se vini të na kontaktoni për çantën e ngritjes me porosi.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip