DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe

Qese me zinxhir Stand Up

VR

Qese me zinxhir në këmbë - Prerja e grisjes lejon hapje të shpejtë dhe të lehtë; Performanca e shkëlqyer e vulosjes mund të parandalojë transferimin e ajrit; Qoshet e rrumbullakosura janë një dizajn miqësor për përdoruesit, i sigurt për t'u përdorur. Shiriti vetëmbytës ka një dizajn kafshimi konkav dhe konveks i cili mundëson mbylljen e qeses duke i shtypur butësisht mbi to, mund të përdoret në mënyrë të përsëritur.


Këto qese me zinxhirë të qëndrueshëm janë printuar duke përdorur makina printimi profesionale, duke dhënë pamje dhe ndjesi superiore. Pjesa e poshtme e trashur ofron kapacitet më të fortë mbajtëse, duke ndihmuar çantën e mbushur të mbajë më mirë formën e saj në raft. Me porosi çanta qese me zinxhir, mirë se vini të kontaktoni DQ PACK.Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip