DQ PACK -  Prodhues fleksibël i paketimit dhe furnizues i qeseve në këmbë, i fokusuar në industrinë e printimit që nga viti 1991                          Tel: +86-18125839585 E-mail: dqpack@danqing.net

Gjuhe

Shërbimi me porosi

VR
 • <p>Madhësia e kompanisë<br></p>

  Madhësia e kompanisë

  Mbulon një sipërfaqe totale të përdorshme prej 35,000 metrash katrorë dhe është e pajisur me 6 linja automatike paketimi dhe printimi, 4 linja petëzimi të avancuar me shpejtësi të lartë pa tretës.

 • <p>Certifikimi i Cilësisë</p>

  Certifikimi i Cilësisë

  DQ PACK është certifikuar nga BV, FDA, SGS, BRC dhe GMC, si dhe nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001-2018.

 • <p>Shërbimi me një ndalesë</p>

  Shërbimi me një ndalesë

  Ne ofrojmë një shërbim me një ndalesë që integron dizajnin, matjen, prodhimin, shpërndarjen, instalimin dhe shërbimin pas shitjes.

 • <p>Rrjedha e Prodhimit</p>

  Rrjedha e Prodhimit

  Rregullat e standardizimit për një proces rigoroz prodhimi, 18 milionë porosi nga vendet e huaja.

  • Përcaktimi i nevojave

   DQ PACK ka qenë në industrinë e paketimit për 30 vjet dhe ne kemi përvojë të pjekur në inovacionin e modeleve të reja të paketimit për t'iu përshtatur tregjeve të ndryshme në mbarë botën. Me aftësi të shkëlqyera printimi dhe prodhimi, ne mund të realizojmë idetë e dizajnit në objekte fizike. Në DQ PACK, ne jemi të etur dhe të pasionuar për të punuar me klientët për ide dhe mendësi të reja dhe për të krijuar modele unike për rritje të reja. 

  • Përcaktimi i nevojave
  • Konfirmo dizajnin për prodhimin e pllakave printuese

   Ne kemi makina printimi me rotogravurë me shpejtësi të lartë që përdorin cilindra të qëndrueshëm gravure, të cilat mund të përdoren për disa printime. Çdo cilindër pllake printimi mund të arrijë 3000,000 deri në 4000,000 rrotullime me performancë të qëndrueshme. Këto makina printimi janë të përshtatshme për bojëra dhe nënshtresa të ndryshme, duke siguruar cilësi dhe qëndrueshmëri të lartë printimi. Në veçanti, printimi i gravurës është zakonisht i përshtatshëm për të printuar në ambalazhe fleksibël, duke na ndihmuar të zgjerojmë në masë të madhe aftësitë tona për të akomoduar çdo porosi nga prodhimi i madh në biznesin e vogël.

  • Konfirmo dizajnin për prodhimin e pllakave printuese
  • Prodhim ne mase

   I gjithë procesi ynë i prodhimit ndjek kërkesat e ISO9001-2018 dhe BRC. Marka jonë tregtare “DQ PACK CN” është bërë një emër i njohur i markës duke ruajtur një pozicion udhëheqës në tregjet e brendshme të fushave të ambalazhimit fleksibël të laminuar dhe printimit. Përvoja dy dekadash në industrinë e ambalazhimit dhe printimit fleksibël na mundëson të prodhojmë qese të paraformuara cilësore të përdorura si paketim kafeje dhe çaji, paketim ushqimesh meze, paketim produktesh kozmetike dhe të kujdesit personal, etj.

  • Prodhim ne mase
  • Inspektimi i cilësisë

   Laboratorët e testimit të lëndëve të para dhe produkteve të gatshme mbulojnë 200 metra katrorë në qendrën e kontrollit të cilësisë së DQ PACK. Profesionistët tanë shumë të trajnuar të testimit janë gjithmonë në vend për të garantuar cilësinë e të gjitha produkteve tona përmes një procesi testimi gjithëpërfshirës të mbështetur nga një gamë e plotë e pajisjeve testuese dhe matëse, duke përfshirë testuesin e përshkueshmërisë së oksigjenit, kromatografin e gazit, testuesin e izolimit termik, testuesin vakum, testuesin elastik , koeficienti i testuesit të fërkimit (COF tester), transmetimi i dritës dhe më shumë. Pas shpaketimit, ne do të kryejmë inspektim të rreptë të cilësisë, dhe produktet që kalojnë inspektimin do të paketohen dhe dorëzohen. Ne mund të përputhim ngjyrën e mostrës së fortë me ngjyrën e printimit përfundimtar në më shumë se 98%. Ne fokusohemi në paketimin fleksibël të personalizuar dhe zgjidhjet e printimit

  • Inspektimi i cilësisë

Procesi i prodhimit

Ne kemi investuar në cilësinë dhe standardet më të larta. Tona  janë aktuale me tendencat dhe janë nga teknologjitë më të reja në dispozicion. Tregu i synuar i markës sonë është zhvilluar vazhdimisht gjatë viteve. Tani, ne duam të zgjerojmë tregun ndërkombëtar dhe të shtyjmë me besim markën tonë në botë.

 • Sistemi i menaxhimit të bojës
  Sistemi i menaxhimit të bojës
 • Shtypje
  Shtypje
 • Laminimi
  Laminimi
 • Prodhimi i çantave
  Prodhimi i çantave
 • Prerje
  Prerje
 • Inspektimi i cilësisë
  Inspektimi i cilësisë
 • Mbyllja e tubave
  Mbyllja e tubave
 • Eksperimentoni
  Eksperimentoni
 • Dërgesë
  Dërgesë

Kontaktoni 

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ofroni përvoja unike për të gjithë të përfshirë në një markë. Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip